Dorast U19 prehral v Senici

Senica U19 - Spartak U19 3:2 (1:2) Góly: 29. Lorinczi, 62. a 77. Mat. Kosorín (prvý z pen) – 27. Juriš, 36. Dubec

SPARTAK: M. Vantruba – Juriš, Štrba, Oravec, Lošonský - Pavlovčík, L. Mihálik, Bango - Vangel (63. Čmilanský), Dubec, Lauko (65. Jašúrek)

Vojtech Žitný (tréner Spartaka U19): "Prvý polčas z našej strany veľmi dobrý výkon v každej fáze hry. Nedostatkom bol iba počet strelených gólov, rozdiel v skóre mal byť podstatne väčší. Spravili sme banálnu chybu pri vhadzovaní súpera a inkasovali sme veľmi lacný gól, pričom v hre sme jednoznačne dominovali. Druhý polčas sme sa nechali vyhodiť z tempa súperovou silovou hrou opretou o kontroverzné rozhodnutia hlavného rozhodcu, cez ktoré sme sa nevedeli prepracovať k lepšiemu výsledku. Bola to pre nás lekcia z ktorej sa musíme poučiť a naučiť sa bojovať aj proti takýmto situáciám počas zápasu, pretože takéto zápasy musíme zvládnuť až do konca."

Poradie: 6. miesto, 18 bodov, skóre 19:13