Spartak U19: Tretia remíza 1:1 po sebe

Banská Bystrica - Spartak U19 1:1 (0:1) Góly: 83. Orság - 28. Drobný ČK: 8. Dubec)

SPARTAK: M. Vantruba - M. Zaduban, Štrba, Oravec, Jašúrek - Pavlovčík, Mihálik, Bango (76. Čmilanský) - Zolvík (29. Benca), Dubec, Drobný (60. Lošonský)

Vojtech Žitný (tréner Spartaka U19): "Zápas po hernej kvalite z našej strany bol na požadovanej úrovni. Boli sme dostatočne kompaktní v defenzíve, počas celého zápasu si súper vypracoval iba jedno zakončenie a gól, ktorému bolo možné zabrániť vo viacerých bodoch, ale to by sa muselo hrať podľa pravidiel na obe strany. V ofenzíve sme boli kombinačne silní a vypracovali sme si aj dostatok príležitostí na vstrelenie poistného gólu. Drobného strela, Štrbova hlavička a hlavne Miháliková žrď, boli šance na zatvorenie zápasu. Čo sa týka organizačnej stránky, tak si myslím, že hlavný rozhodca Korista ovplyvnil priebeh celého zápasu, keď vylúčil Dubca za neúmyselný faul vo 8. minúte, následne neodpískal ani faul na Zadubana pri samostanom nájazde na bránu v 24. minúte, za čo mal dostať obranca červenú kartu a arbiter neskôr nedovolil doraziť loptu do prázdnej brány Pavlovčíkovi po odrazenej Mihálikovej strele od tyče odpískaním údajného faulu na nevieme koho v 84. minúte, kde z následného protiútoku po brutálnom faule na Mihálika B.Bystrica dosiahla gól."

Poradie: 5. miesto, 12 bodov, skóre 8:8