Takáč (46. Miček) - Kolláč, Nemček, Deket, Sviatko (58. Prelovský), L. Jirka (46. Baranovič), Martinka, Gombala (C), Bango, Jašúrek, Zolvík

Góly: 30. Tubonemi, 67. Iheme - 20. Sviatko

Žlté karty: 12. Prúčny - 51. Deket, 82. Nemček

Rozhodovali: Papuča - Hagara, Klabník

Diváci: 100

Polčas: 1:1

V 31. kole Tipos tretej ligy Západ vycestovali zverenci Vladimíra Ekhardta na pôdu Šale. Mužstvá sa v aktuálnom ročníku stretli po druhý raz. Na jeseň triumfovala Šaľa v Červeníku výsledkom 2:1. Rovnakým rezultátom sa stretnutie skončilo i na jej pôde. V dvadsiatej minúte síce andeli viedli vďaka gólu Sviatka, ale bol to zároveň ich posledný presný zásah v súboji. O desať minút neskôr vyrovnal Tubonemi a v 67. minúte zariadil tri body pre domácich Iheme.

Najbližšie nastúpi juniorka v Červeníku, kde 3.6. v nedeľu privíta hráčov Galanty. Zápas má výkop o 10.30 hod.